Afhankelijk van de periode waarin u de vakantiewoning boekt zijn er verschillende activiteiten en evenementen in Borne/Delden of omgeving die voor u interessant zouden kunnen. Een opsomming van onze tips staat hieronder genoemd. Hopelijk maken we hiermee uw verblijf in onze aangepaste vakantiewoning nog aantrekkelijker. We hebben de tips linkable gemaakt, u kunt zelf doorklikken en kiezen wat voor u interessant is. Wij wensen u veel plezier!

 Bezienswaardigheden/activiteiten in Borne:
De Bornse Synagoge http://www.bornsesynagoge.nl/
Bussemakershuis Borne http://www.bussemakerhuis.nl/
Zwembad Borne http://www.laco.eu/borne.html
Kids City http://www.kidscity.nl/
Rondleiding Oud Borne http://www.gidsenoudborne.nl/
Kulturhus Borne http://www.kulturhusborne.nl/
Weekmarkt Borne http://www.vvvborne.nl/agenda-item/16468/weekmarkt/
 Evenementen in Borne:
Melbuul’n Dagen Borne http://melbuulndagen.nl/
Palmpasenoptocht en paasvuur http://www.folkloregroepborne.nl/?pagina=2
Borne op z’n best http://www.borneboeit.nl/Nieuws-Events/Evenementen
Shopping by Candle Light & (Thema) koopzondagen http://www.bboborne.nl/agenda
 Bezienswaardigheden/activiteiten in Delden:
Kasteel Twickel http://www.twickel.nl
Tuinen kasteel Twickel http://www.twickel.nl
Landgoedwinkel Twickel http://www.twickel.nl
Museumboerderij Wendezoele http://www.wendezoele.nl
Zoutmuseum http://www.zoutmuseum.nl
Noordmolen http://www.noordmolen-twickel.nl
Historische Houtzaagmolen http://www.zaagmolen.nl
Galeriet http://www.degaleriet.nl
Galerie de Witte Kamer http://www.dewittekamer.nl
Oude Blasiuskerk http://www.blasiusdelden.nl
Nieuwe Blasiuskerk http://www.heiligegeestparochie.nl
Twickelse Bos http://www.twickel.nl
Reservaat Breeriet http://www.twickel.nl
Delden Klassiek http://www.deldenklassiek.nl
Dansgroep Midden-Twente http://www.hofvantwenteinfo/…/folkloristischedansgroep-midden-twenthe/midden-twente.nl
Perron 1 http:/www.het-loket.nl
Zwembad De Mors Delden http://www.zwembad-demors.nl/
 Bezienswaardigheden/activiteiten in de omgeving:
Afrikafestival Hertme http://www.afrikafestivalhertme.nl/
Passiespelen Hertme http://www.passiespelenhertme.nl/
Weekmarkt Hengelo http://www.markthengelo.nl/
De Houtmaat Hengelo http://www.houtmaat.nl/
De Waarbeek Hengelo http://www.waarbeek.nl/
Openluchttheater Hertme http://www.openluchttheaterhertme.nl/
Techniekmuseum Heim Hengelo http://www.techniekmuseumheim.nl/
Landgoed Kaamps Hengelo http://kaamps.nl/
Avonturenpark Hellendoorn http://www.avonturenpark.nl/
Kinderboerderij Weusthag Hengelo http://kinderboerderij.hengelo.nl/smartsite.dws?id=50105
 Evenementen in Delden
Stadswandeling V.V.V http://info@vvvdelden.nl
Maandelijkse Streekmarkt http://info@vvvdelden.nl
Stadswandeling V.V.V. http://info@vvvdelden.nl
Cultureel Straatfestival http://info@vvvdelden.nl
Huifkartocht V.V.V http://info@vvvdelden.nl
Rolstoelvierdaagse http://www.twentserolstoelvierdaagse.nl
Concerten bij kaarslicht http://info@vvvdelden.nl
Moestuindag Twickel http://www.twickel.nl
Muzikale wandeling P.D.K. http;//info@vvvdelden.nl
Braderie http://www.hemelvaartdelden.nl
Schuttersfeesten http://www.schuttersfeestdelden.nl